materiały na przypinki

Zamawianie przypinek z nadrukiem reklamowym

Przypinki reklamowe to produkty, które można kupić, a właściwie zamówić – stąd częste określenie przypinki na zamówienie, w sklepach tradycyjnych oraz internetowych. Te drugie są w tym przypadku zdecydowanie popularniejsze. Usługa ta nie wymaga w końcu bliższego kontaktu. Wystarczy przygotować projekt graficzny, przesłać go mailowo i zamówić odpowiednią ilość wybranego rodzaju przypinek. W parę dni gotowe przypinki personalizowane będą już u klienta.

Co umieścić na przypince reklamowej?

Tego rodzaju produkt posiada odpowiedni nadruk, który o czymś nas informuje. Może być to na przykład logo naszej firmy, zdjęcie naszego produktu, krótki opis usługi, dane teleadresowe firmy czy jakiekolwiek inne hasło reklamowe. Jeśli z jakiegoś powodu nie mamy możliwości samodzielnie stworzyć reklamowego projektu graficznego, to często usługę tą świadczą firmy robiące przypinki na zamówienie. Można więc to zadanie śmiało zlecić właśnie im.

Własne przypinki personalizowane to ekstra gadżety

Przypinki na zamówienie, lub inaczej mówiąc przypinki z własnym nadrukiem, to gadżety, w przypadku których z przodu znajdzie się dowolna grafika, jakiej zapragniemy. Co z tyłu przypinki? No właśnie, nie musi stanowić go zwykła agrafka. Dziś rozwiązań na rewers jest o wiele więcej. Począwszy od magnesu, przez przyssawkę czy brelok, a na otwieraczu do butelek kończąc. Szeroka gama typów tych buttonów reklamowych powoduje, że z roku na rok własne przypinki przekonują coraz większą liczbę firm, które widzą potencjał reklamowy przypinek.

Przypinki na zamówienie nie muszą być wyłącznie reklamą

Zamawiając przypinki z osobistym nadrukiem wcale nie trzeba składać hurtowych zamówień. Da się kupić kilka czy kilkanaście sztuk. Można je więc wykorzystać na imprezę urodzinową czy w firmie do identyfikacji pracowników – przypinka na identyfikator to najczęściej przypinka z tzw. żabką. Gadżety te zamawiane są też w postaci przypinek z magnesem na wesela, jako podziękowanie za obecność z młodą parą w dniu ślubu. Własne przypinki to coś w co warto zainwestować w wielu sytuacjach. Ich koszt nie jest znaczący, więc jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem przypinek reklamowych, warto dowiedzieć się o nich więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.